KONTAKTY

BIO FLAME, s.r.o.
Zvolenská cesta 5040
984 01 Lučenec

Autorizovaný predajca biOrb

tel: 0907 322 727
e-mail: info(a)pekne-akvaria.sk
Orváracia doba prevádzky:
Po-Pi: 9:00 - 16:30 h.
So: 10:00 - 12:00 h.


UPOZORNENIE:

Na prevádzke je možná platba iba v hotovosti.

DOPRAVA

DHL

MAGAZÍN biOrb


O biOrbe
O biOrbe

Značka biOrb vznikla v roku 1999, keď sa spoločnosť rozhodla spraviť niečo inovatívne na trhu s akváriami. Nápad, ktorý vznikol bol zrealizovaný a v októbri v roku 2000 spoločnosť zaznamenala svoju prvú objednávku. Od tých čias bolo predaných už viac ako 1 000 000 kusov akvárií biOrb. V súčasnosti vlastní značku biOrb spoločnosť OASE. BiOrb je celosvetovo známa značka a ponúka mnoho dizajnových akvárií. Ponuka sa rozrástla o dekorácie a príslušenstvo. BiOrb stále napreduje a prináša nové a inšpiratívne produkty, ktoré Vašej izbe dodajú ten správny "šmrnc".

Akváriá biOrb sú vyrábané z akrylu, ktorý je 10 krát odolnejší než sklo. Akryl je taktiež omnoho priehľadnejší než sklo.Má priehľadnosť až 93%, pričom sklo len 70%. Zákazníci zvyknú hovoriť, že je to ako "pozerať sa na svoje rybičky vo vysokom rozlíšení". Dekorácie do akvárií sú taktiež vyrábané z veľmi kvalitných materiálov. Ich dizajn zabezbečil Samuel Baker a tieto dekorácie vyzerajú veľmi realisticky.

Filtračný systém v biOrb akváriách je zabezpečený veľmi dobre. (Viď obrázok)

1. Vzduchom riadený filtračný systém vytvára intenzívne prúdenie vody a neustále sa vlniacu vodnú plochu, čo zabezpečuje okysličenie vody.

2. Prúd vody smerujúci dole zbiera všetky nečistoty.

3. Voda prechádza spodkom akvária, kde prirodzená biologická filtrácia pohlcuje časť toxínov. Čerstvo okysličená voda tiež živí potrebné baktérie.

4. Akýkoľvek zostávajúci odpad je uväznený vo filtračnej kazete. Voda potom prejde cez živiny a prírodné stabilizátory, aby sa odstránili zvyšné toxické látky a aby sa udržala potrebná hladina pH.

5. Čistá voda je potom okysličená a tečie späť do bublinnej rúrky. Následne dochádza k opakovaniu cyklu.

Akváriá biorb sú dostupné v 5 rôznych dizajnoch. Prvou kategóriu sú akvária CLASSIC, ktoré patria medzi najpopulárnejšie akváriá od značky biOrb. Classic kombinuje klasický oválny vzhľad s high-tech filtráciou. Súčasťou je aj svetlo z LED diód, ktoré majú dlhú životnosť.
Druhou variantou sú akváriá LIFE. Tieto akváriá majú jasný a plochý predný aj zadný panel, na ktorých je nalepená farebná lesklá akrylová fólia. Prístup do vnútornej časti akvária je cez kruhový otvor v hornej časti. Ako všetky biOrb akvária používa aj biOrb Life špeciálne keramické médiá k biologickej filtrácii.
Treťou variantou sú akvária HALO. BiOrb HALO majú prirodzený 3D vzhľad. Skrytá výška hladiny vody robí z biOrb HALO výnimočné dizajnové akváriá. Tieto akváriá sú dostupné aj s ovládaním svetla v akváriu.  Vďaka funkcii Multi-Colour môžete diaľkovo ovládať osvetlenie akvária. Jednoduchým stlačením tlačidla môže byť akvárium osvetlené niektorou zo šestnástich prednastavených farieb. Navyše tiež môžete nastaviť jas.
Štvrtou variantou sú akváriá FLOW. Akváriová rada biOrb FLOW má oproti rade LIFE pozmenený dizajn, ktorý ponecháva priehľadné tri steny, oproti dvom u LIFE. Taktiež obsahujú štandardné LED osvetlenie.
Ďalšou variantou sú akváriá TUBE. Tieto akváriá majú valcový tvar a umožňujú 360 stupňový všestranný pohľad so štandardným LED osvetlením a patentovaným filtračným systémom.
Poslednou šiestou variantou sú akváriá CUBE. Akváriá majú tradičný tvar kocky a sú vyrábané v objeme 30 a 60 litrov. Sú dostupné v čiernej, bielej alebo priehľadnej farbe. So svojimi čistými líniami poskytuje neobmedzený pohľad na vaše rybky a akváriové dekorácie.

 

Pokiaľ Vás biOrb akváriá zaujali, prejdite si našu pestrú ponuku a v prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakty nájdete tu:  Kontakty

YTU4YWM5