KONTAKTY

BIO FLAME, s.r.o.
Zvolenská cesta 5040
984 01 Lučenec

tel: 0907 322 727
e-mail: info(a)biorb.sk


UPOZORNENIE:

Na prevádzke je možná platba iba v hotovosti.

DOPRAVA

DHL


O nás
O nás

Naša spoločnosť BIO FLAME, s.r.o. so sídlom v Lučenci sa rozhodla v roku 2016, že bude prevádzkovať internetový obchod s dizajnovými akváriami značky BiOrb od spoločnosti OASE. Stali sme sa autorizovaným oficiálnym partnerom značky BiOrb.

Dôvod, prečo sme pristúpili k tomuto kroku je fakt, že sa zaoberáme predajom viacerých dizajnových dekorácií do interiérov a akváriá tiež zapadajú do nášho portfólia. Okrem toho sa zameriavame na predaj výrobkov, ktoré majú minimálnu poruchovosť a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam s akváriami značky BiOrb vieme, že tieto akváriá sa nekazia. Akváriá BiOrb sú nenáročné na údržbu, čo bolo tiež kritérium, aby sme predávali aj akrylové (plastové) akváriá.

A prečo nakupovať u nás?

Hlavne preto, že sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v predaji dekorácií, vlastným skladom a týmom ľudí, ktorí robia veci nielen rozumom, ale aj srdcom. Okrem toho, že ponúkame priaznivé ceny, vieme poradiť, ale aj tovar rýchlo doručiť.Veríme teda, že s nami ponúkaným tovarom aj službami budete spokojní.

OTUxYTM